piątek, 18 października 2013

Ćwiczenie, Technika Wyjścia z ciała.

Opisywanych jest wiele technik wyjscia z ciała, lecz która jest właściwa ? Tak szczerze nie mi to oceniać bo każdy reaguje inaczej. Napotkałem się na dość specyficzną metodę i banalną. Opisze kilka technik według mnie najbardziej ambitnych i możliwych dla mnie.

Metoda 1. Wpatrywanie się w ciemność.

Metoda jest dość prosta, mianowicie kładziemy się mniej więcej o godzinie 22/23 by ciało nie było tak bardzo zmęczone. Zamykamy oczy i wpatrujemy się w ciemność przed oczami, co ważniejsze staramy się zachować czysty umysł ( bez żadnych myśli ) ludzie powiadają że tak się długo nie da, uwierzcie że się da.
Leżymy tak około 15 min. Zrobi się nam błogo, wtedy zacznijmy delikatnie sie przesuwać na prawy bok, leżmy tak kolejne 15 min po czym zacznijmy się obracać wokół własnej osi.

Osobiście metoda pomogła mi zobaczyć pierwsze obrazy, lecz nie wyjście.

Metod 2. Odbicie lustrzane.

Metoda jest podoba, lecz przed położeniem się idziemy do łazienki do lustra, spoglądamy na siebie i powiadamy sobie co chcemy dziś zrobić astralnie, kogo odwiedzić co zrobić ogólnie. Zapamiętajmy swoje odbicie.Połóżmy się, nie myślmy o niczym. wyobrażajmy siebie spoglądającego od góry. Utrzymujcie to skupienie do końca. Świadomość powinna się przenieść bo to ona jest kierowcą.

Metoda 3. Rozbudzanie.

Metoda ta jest "podobno"  najlepsza. Kładziemy sie spać, ustawiamy sobie zegarek na 5 godzin + czyli kladziemy sie o 12 wstajemy o 5. Ćwiczymy rozbudzanie. Wstajemy, poruszajmy się lecz nie robimy nic fizycznego. po 30 min znów się kładziemy i staramy się nie myśleć o niczym a być skupionym.. Ciekawa metoda.


Kolejne metody z zastosowaniem różnych rzeczy w umieszczę za jakiś czas. Miłej lektury.


Polecamy:
http://www.ormus.mozello.pl
http://ormuss.blogspot.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza