środa, 27 lipca 2016

Medytacja wraz z afirmacja.

Medytacja z afirmacja.
Skutecznym treningiem medytacji jest afirmacja. Afirmacja pomaga nam skutecznie oczyścić nasz umysł z myśli które pojawiają się w naszym umyśle.

Usiądź wygodnie w pozycji lotosu lub też pół lotosu.  Weź głęboki wdech przytrzymaj powietrze około 8 sekund po czym pomału je wypuśc,ponow próbę jeszcze dwa razy, to pomoże Ci wprowadzić Cię w stan relaksu.

Odczekaj kilka chwil po czym wyobraź sobie postać buddy która unosi się na wysokości czoła na nie wielkiej odległości,niech będzie ona piękna boska.

Teraz wyobraź sobie ze ta postać buddy  wysyła Ci jasna z czola mniej wiecej z punktu gdzie znajduje się trzecie oko energię od siebie do Ciebie zobacz jak ta fala przepływa jasnego światła i napełnia Cię miłością i współczuciem poczuj energię w głowie.

Po około 3-5 minutach niech wyślę Ci energię czerwona ze swoich ust do twoich poczuj ta energię w buzi i gardle niech wypełnia Cię również około 3-5 minut  niech ta energia sprawi że poprawi Ci to dar wymowy.

Kolejnym i ostatnim krokiem wyobraź sobie jak Budda wysyła Ci ze swojego serca ciemno niebieska energię do Twojego serca ,poczuj energię w całej klatce piersiowej i wyobraź sobie ze ta energia uspokojaja twoje myśli, niech je uspokaja niech wyeliminuje myśli całkowicie ,niech ta energia przekażę Ci mądrość.

Po 3-5 minutach wyobraź sobie ze te kolory Cię otaczają , powiec w myślach sentencje niech Budda stanie się Twoim opiekunem, niech pomaga Ci podejmować decyzje w życiu i towarzyszy Ci w każdej chwili Twojego życia.  Po czym niech Budda zacznie się rozmywac  i w kolorach tęczy otacza Ciebie.

Taka afirmacja po czasie pomoże Ci pozbyć się myśli które zasmiecaja nasze umysły, pomoże Ci właściwie medytować...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza